"Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu."

Kołdra CAŁOROCZNA - JANPOL

Nowy produkt

Klasyczna kołdra całoroczna.

Więcej szczegółów

 

Oblicz ratę!       Zapoznaj się z procedurą

 


             

145 zł

Opis

Wkład włókno poliestrowe
Pokrowiec Ancona
Gwarancja Producenta 2 lata

Więcej informacji

logo.pnghebe janpol


Typ: Całoroczna
Wypełnienie: włókno poliestrowe
Gramatura wypełnienia: 300g/m2Opis Produktu

Puszysta kołdra wypełniona lekką ociepliną zamknięta w delikatnym dla skóry materiale. Lekkie i gęste wypełnienie kołdry gwarantuje wysoki komfort termiczny snu niezależnie od pory roku. Nasza kołdra jest produktem uniwersalnym, który sprawdzi się przez cały rok.

Przyjemny dla skóry materiał wierzchni zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, a specjalne pikowanie utrzymuje wkład na właściwym miejscu zapobiegając jego przemieszczaniu. To sprawia, że kołdra równomiernie i przyjemnie otula ciało.

Naszą kołdrę możesz odświeżyć w warunkach domowych piorąc ją w aż 60°. Kołdra jest dostępna w 3 wariantach pasujących do standardowych rozmiarów pościeli.


Do pobrania

katalog.jpg

15 innych produktów w tej samej kategorii: